Infolinia: +48 22 8771525

RazDwa.pl

  

Jesteśmy OFICJALNYM PARTNEREM MICROSOFT gwarantujemy Państwu zakup oprogramowania
pochodzącego z legalnego kanału polskiej dystrybucji.

 

 Autoryzowany Sprzedawca Licencji Edukacyjnych Microsoft

 

 

Sklep internetowy RazDwa.pl należy do firmy CONET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która od 1998 świadczy usługi IT pełnego wsparcia informatycznego  dla małych i średniej wielkości przedsiębiorstw. Zajmujemy się również sprzedażą oprogramowania, głównie Office 365 i licencji Microsoft OPEN dla szkół i urzędów. Jakość naszych usług potwierdzają nasze kompetencje partnera Microsoft. Stale się rozwijamy, jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą Licencji Edukacyjnych Microsoft. Głównym celem sklepu RazDwa.pl jest doradztwo, sprzedaż oraz pomoc we wdrażaniu oprogramowania firmy Microsoft.

 

Doradztwo

Korzystając z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia chętnie służymy doradztwem przy wyborze rozwiązań najbardziej zaspakajających potrzeby i wymagania każdego Klienta. Dbamy o to aby zaproponować rozwiązania najbardziej korzystne również finansowo. Sprzedajemy zarówno pojedyncze licencje jak i licencje grupowe OPEN – rozwiązania bardzo korzystne dla większej ilości użytkowników.

 

Wsparcie techniczne

Pomagamy przy instalacjach, wdrożeniach i serwisowaniu rozwiązań Microsoft. Oferujemy pomoc we wdrażaniu rozwiązań niezależnie od skali projektu. Naszą ofertę kierujemy do użytkowników domowych, do przedsiębiorstw oraz do placówek edukacyjnych i administracji publicznej. Korzystamy z bezpiecznych, zaawansowanych narzędzi do zdalnego zarządzania, które pozwalają nam pracować jak przy biurku użytkownika. Możemy zdalnie zainstalować kupione u nas oprogramowanie.