Infolinia: +48 22 8771525

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard EN 64-bit 2CPU/2VM DVD OEM

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard EN 64-bit 2CPU/2VM DVD OEM

Promocja!

Informacje dodatkowe

Promocja Tak
Kod producenta P73-06165
Nośnik DVD
Wersja językowa angielska
Typ licencji Nowa licencja
Wersja produktu OEM
P73-06165
2 999,00 zł 2 438,21 zł netto
5/5

Opis produktu

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard to program do pracy z serwerami. Edycja R2 wprowadza nowe funkcje i ulepszenia w zakresie wirtualizacji, zarządzania, pamięci masowej, sieci, infrastruktury pulpitów wirtualnych, dostępu do informacji i ich ochrony, platformy aplikacji, platformy sieci web.System Windows Server 2012 R2 oferuje przedsiębiorstwom infrastrukturę klasy „enterprise” dla centrów przetwarzania danych i chmur, wspierającą architekturę typu „multi tenant” i upraszczającą wdrażanie usług IT.

 

System Windows Server 2012 R2 pozwala w niedrogi sposób zapewnić ciągłość działania w oparciu o wiele węzłów. Gwarantuje też długi czas sprawnego działania usług i zaawansowane możliwości odzyskiwania awaryjnego. Jako otwarta platforma dla aplikacji tradycyjnych oraz webowych, system Windows Server 2012 R2 umożliwia tworzenie, wdrażanie i skalowanie nowoczesnych rozwiązań zarówno w centrach przetwarzania danych, jak i w chmurze. Windows Server 2012 R2 pozwala ponadto pracownikom działu IT zwiększyć możliwości użytkowników dzięki dostarczeniu im elastycznych, opartych na politykach zasobów, a jednocześnie zapewnienia ochronę informacji przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy chodzi o duże przedsiębiorstwo, dostawcę usług, czy też małą lub średnią firmę, system Windows Server 2012 R2 umożliwia zoptymalizowanie funkcjonowania IT dzięki rozwiązaniom chmurowym.

 

Dodatkowe informacje :

Licencja na fizyczny procesor (niezależnie od ilości rdzeni) wymagane dodatkowo licencje dostępowe WS CAL.

Jedna licencja obejmuje dwa fizyczne procesory w serwerze, na kolejne fizyczne procesory jest wymagana licencja Windows Server Standard 2012 Additional Licence Licencje dostępowe WS CAL na użytkownika lub urządzenie

Prawo do uruchomienia dwóch instancji z systemem operacyjnym Windows Server Prawo do obniżenia wersji produktu

Prawo do uruchomienia dwóch maszyn wirtualnych z Windows Server

Obsługa maksymalnie: 320 procesorów

Obsługa maksymalnie: 4 TB pamięci Klastrowanie, AD, HA, branch cache, direct access, hyper-v, RDS Wirtualizacja sieci, aplikacje hybrydowe, dynamic access control, WS Essentials GUI, storage tiering

Wymagania systemowe minimalne: Procesor : 1.4 GHz, 512 MB RAM pamięć, HDD 32 GB 64 bit Wersja R2

Pokaż Zwiń

Opinie klientów o tym produkcie

Marcin K. 30.08.2016
5/5

Oprogramowanie bardzo dobre, choć ma kilka wad. Obsługa klienta na 5. Otrzymaliśmy dodatkowe bonusy na wdrożenie systemu w firmie, firma wywiązala się z obietnic.

Piotr Dąbrowski 24.02.2016
5/5

Na sklep natrafiłem przypadkiem z reklamy Google. Mieli dobrą cenę więc się zdecydowałem na zakup. To co mnie zaskoczyło to pomoc i pełne wsparcie techniczne. To co jest cenne można wykupić u nich usługę wdrożenia Windows Server. Po rozmowie dostałem rabat na usługę wdrożenia -35% :-) Przyjechali do mnie i wszystko skonfigurowali. Gorąco polecam firmę CONET Sieci i Systemy. Świetna współpraca,. Minusem było to, że musiałem czekać 10 dni na usługę wdrożenia u mnie w firmie.

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.