Infolinia: +48 22 8771525

Office 2016 Professional ESD

Office 2016 Professional ESD

Informacje dodatkowe

Kod producenta 269-16805
Architektura 32-bit, 64-bit
Typ oprogramowania biurowe
Programy w pakiecie Word, Excel, Powerpoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access
Usługi w pakiecie Brak
Nośnik Do pobrania
Ilość stanowisk 1
Wersja językowa Polska
Rodzaj licencji Komercyjna
Typ licencji Nowa licencja
Okres licencji Wieczysta
Wersja produktu Cyfrowa / do pobrania
System operacyjny Windows
Producent Microsoft
269-16805
1 889,00 zł 1 535,77 zł netto
0/5

Opis produktu

Microsoft Office 2016 Professional ESD - to najnowsza wersja pakietu biurowego Microsoft Office. Pakiet zawiera takie programy jak Word, Excel, Powerpoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access. Microsoft Office 2016 Professional ESD to wersja cyfrowa do pobrania.

Pracuj wydajniej dzięki pakietowi Office — najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują pakietu Office z programami Outlook, Publisher i Access na jednym komputerze PC.

Pracuj jak zawodowiec

Sięgnij po narzędzia — Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access — niezbędne do tworzenia, prezentowania, komunikowania i publikowania w profesjonalny sposób.
 

Rozszerz swój pakiet Office

Możesz używać pakietu Office Online do wyświetlania, edytowania i opracowywania w czasie rzeczywistym wspólnie z innymi użytkownikami plików przechowywanych online. Dostęp do nich możesz uzyskać za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, na którym działa obsługiwana przeglądarka.
 

Łatwe udostępnianie plików

Możesz przechowywać swoje pliki online, aby mieć do nich dostęp w podróży oraz móc szybko zaprosić inne osoby do ich oceniania lub edytowania.
 
 
 

Najważniejsze cechy pakietu Office Professional 2016

 • Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016, Outlook 2016, Publisher 2016 i Access 2016.
 • Wygodnie zapisuj swoje pomysły za pomocą klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego.
 • Możesz w łatwy sposób stać się zaawansowanym użytkownikiem pakietu Office. Wpisz w nowym polu „Powiedz mi” na wstążce, z wykonaniem jakiego zadania masz problem, a podpowiemy Ci, co zrobić.
 • Dzięki nowym motywom możesz dopasować oblicze pakietu Office do swoich upodobań. Motywy Ciemny i Ciemnoszary zapewniają wysoki poziom kontrastu, przez co mniej męczą oczy, a motyw Kolorowy cechuje się nowoczesnym wyglądem, spójnym na wszystkich urządzeniach.
 • Możesz wzbogacić lekturę materiałów tekstowych dzięki funkcji Więcej informacji, bazującej na wyszukiwarce Bing, która podczas czytania pliku pakietu Office wyświetla pokrewne wiadomości z Internetu.
 • Dostępne na ekranie startowym szablony wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem, dzięki czemu możesz skupić się na pomysłach i informacjach.
 • Śledź komentarze w dokumentach programu Word i oznaczaj je jako przeczytane za pomocą nowego przycisku odpowiedzi.
 • Przenoś zawartość plików PDF bezpośrednio do programu Word. Otwieraj pliki PDF i edytuj w nich akapity, listy i tabele tak samo jak w dokumentach programu Word.
 • Nie trać czasu na formatowanie informacji w programie Excel. Nowe narzędzia rozpoznają wzorce postępowania i automatycznie uzupełnią dane.
 • Nowoczesne wykresy i schematy w programie Excel dają więcej możliwości analizowania danych biznesowych i formułowania na ich podstawie ciekawych wniosków. Program Excel poleca wykresy najlepiej pasujące do Twoich danych i wyświetla podgląd ich wizualizacji.
 • Program Excel umożliwia obecnie otrzymywanie po jednym kliknięciu podstawowych prognoz na bazie serii danych, zapewniając obrazowanie przyszłych tendencji.
 • Udostępniaj prezentacje programu PowerPoint w Internecie, wysyłając link lub korzystając z bezpłatnej usługi prezentacji pakietu Office.
 • Osadzaj w notesach programu OneNote arkusze kalkulacyjne, diagramy, nagrania, filmy i inne pliki. Notatki można zapisywać, przeszukiwać oraz synchronizować z aplikacjami OneNote na innych urządzeniach, aby były dostępne z dowolnego miejsca.
 • Odpowiadaj szybciej za pomocą odpowiedzi w tekście (umieszczanych bezpośrednio w treści oryginalnych wiadomości) w programie Outlook. Wystarczy wpisać odpowiedź w okienku odczytu.
 • Oszczędzaj czas dzięki nowym opcjom drukowania zdjęć online w programie Publisher.
 • Uzyskiwanie danych z powiązanej tabeli lub zapytania w postaci listy bądź podsumowania w programie Access jest szybkie. Wystarczy kliknąć element, aby został otwarty jego szczegółowy widok.

 

15 GB internetowej przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive

Każdy użytkownik OneDrive otrzymuje bezpłatnie 15 GB przestrzeni dyskowej online. W razie potrzeby można wykupić dodatkową ilość miejsca. Można tam zapisywać m.in. dokumenty, zdjęcia i prezentacje, a następnie odczytywać je z komputera lub telefonu. Po zainstalowaniu na komputerze aplikacji OneDrive dokumenty są dostępne także w trybie offline.

 

Pakiet Office poza domem

Po zsynchronizowaniu bezpłatnego pakietu Office Online z kontem OneDrive można otwierać, przeglądać, edytować i udostępniać dokumenty, zdjęcia i inne pliki z dowolnego połączonego z Internetem urządzenia, na którym jest uruchomiona obsługiwana przeglądarka.
Pokaż Zwiń

Opinie klientów o tym produkcie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.