Infolinia: +48 22 8771525

Akcesoria

Strona:
  1. 1
  2. 2
Microsoft Surface Pro 4 Type Cover  (czarny)

Następna generacja klawiatury Type Cover do Surface Pro 4 to najbardziej zaawansowana klawiatura w historii Surface. Zgodna z Surface Pro 3 i Surface Pro 4.


 

więcej
580,00 zł 471,54 zł netto
Microsoft Surface Pro 4 Type Cover  (ciemny niebieski)

Następna generacja klawiatury Type Cover do Surface Pro 4 to najbardziej zaawansowana klawiatura w historii Surface. Zgodna z Surface Pro 3 i Surface Pro 4.


 

więcej
580,00 zł 471,54 zł netto
Microsoft Surface Pro 4 Type Cover (jasnoniebieska)

Klawiatura Microsoft Surface o kolorze jasnoniebieskim. Type Cover do Surface Pro 4 to najbardziej zaawansowana klawiatura w historii Surface. Zgodna z Surface Pro 3 i Surface Pro 4.


 

więcej
580,00 zł 471,54 zł netto
Microsoft Surface 3 Type Cover  (czerwony)

Klawiatura do Surface 3. Podłączenie zaprojektowanej specjalnie do urządzeń z rodziny Surface klawiatury w jednej chwili zmienia urządzenie Surface 3 w niezwykle wszechstronny laptop.


 


 

więcej
580,00 zł 471,54 zł netto
UAG Surface Pro 4 Cobalt - pokrowiec niebieski dla Surface Pro 4
Specjalna wielowarstwowa konstrukcja doskonale chroni przed wstrząsami oraz pozwala na wygodną pracę w niekorzystnych warunkach środowiskowych. Wykończone antypoślizgowym materiałem typu Frogskin ułatwiających chwytanie i utrzymanie tabletu w ręku. Otwory wentylacyjne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a przyciski w rozmiarze XL ułatwiają obsługę tabletu w rękawicach. Etui posiada również wbudowany uchwyt na Surface Pen oraz jest kompatybilne z klawiaturą Microsoft Type Cover. Aluminiowa nóżka pozwala na ustawienie tabletu oraz regulację nachylenia. Produkt UAG (URBAN ARMOR GEAR) posiada certyfikat militarny MIL-STD 810G-516.6. Kolor niebieski. więcej
229,99 zł 186,98 zł netto
Microsoft Surface 3 Type Cover  (czarny)

Podłączenie zaprojektowanej specjalnie do urządzeń z rodziny Surface klawiatury w jednej chwili zmienia urządzenie Surface 3 w niezwykle wszechstronny laptop.


 


 

więcej
580,00 zł 471,54 zł netto
UAG Surface Pro 4 Rogue - pokrowiec czerwony dla Surface Pro 4
Specjalne etui/pokrowiec dedykowane dla tabletów Microsoft Surface Pro 4. Specjalna wielowarstwowa konstrukcja doskonale chroni przed wstrząsami oraz pozwala na wygodną pracę w niekorzystnych warunkach środowiskowych. Wykończone antypoślizgowym materiałem typu Frogskin ułatwiających chwytanie i utrzymanie tabletu w ręku. Otwory wentylacyjne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a przyciski w rozmiarze XL ułatwiają obsługę tabletu w rękawicach. Etui posiada również wbudowany uchwyt na Surface Pen oraz jest kompatybilne z klawiaturą Microsoft Type Cover. Aluminiowa nóżka pozwala na ustawienie tabletu oraz regulację nachylenia. Produkt UAG (URBAN ARMOR GEAR) posiada certyfikat militarny MIL-STD 810G-516.6. Kolor czerwony. więcej
229,99 zł 186,98 zł netto
UAG Surface Pro 4 Black - pokrowiec czarny dla Surface Pro 4
Specjalne etui/pokrowiec dedykowane dla tabletów Microsoft Surface Pro 4. Specjalna wielowarstwowa konstrukcja doskonale chroni przed wstrząsami oraz pozwala na wygodną pracę w niekorzystnych warunkach środowiskowych. Wykończone antypoślizgowym materiałem typu Frogskin ułatwiających chwytanie i utrzymanie tabletu w ręku. Otwory wentylacyjne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a przyciski w rozmiarze XL ułatwiają obsługę tabletu w rękawicach. Etui posiada również wbudowany uchwyt na Surface Pen oraz jest kompatybilne z klawiaturą Microsoft Type Cover. Aluminiowa nóżka pozwala na ustawienie tabletu oraz regulację nachylenia. Produkt UAG (URBAN ARMOR GEAR) posiada certyfikat militarny MIL-STD 810G-516.6. więcej
229,99 zł 186,98 zł netto
Stacja dokująca Microsoft Surface Dock

Stacja dokujaca pozwoli przekształcić przenośne urządzenie Surface w komputer stacjonarny. W jednej chwili podłączysz wszystkie niezbędne urządzenia zewnętrzne i akcesoria. Stacja jest wyposażona w dwa porty wideo przesyłające sygnał wideo w jakości 4k, jeden port Gigabit Ethernet, cztery porty USB 3.0 oraz jedno wyjście audio. Zgodna z Surface Pro 3 i Surface Pro 4.


 

więcej
865,00 zł 703,25 zł netto
Pióro Microsoft Surface (czarny)

Pisz, rysuj i dodawaj notatki. Poznaj nowe możliwości, pisząc piórem Surface Pen. Pióro Surface3 reaguje na ponad 1024 poziomów nacisku, obsługuje technologię Palm Block, dzięki której możesz wygodnie oprzeć rękę na urządzeniu podczas pisania, i jest wyposażone w wyspecjalizowane wymienne końcówki. Jedno naciśnięcie przycisku na piórze wystarczy, aby uruchomić aplikację OneNote i szybko zrobić notatkę, nawet, gdy urządzenie znajduje się w trybie uśpienia. Zgodna z Surface 3, Surface Pro 3, Surface Pro 4.


 

więcej
245,00 zł 199,19 zł netto
Strona:
  1. 1
  2. 2